Skip to Content

Sužinokite

Garantuojame greitą bei smagų mokymąsi internetu. Ispanu24.lt projekte rasite viską, ko reikia efektyviam mokymuisi: audio ir video įrašus, žodynėlį bei užrašus. Pateikiama tik kruopščiai atrinkta medžiaga. Pamirškite brangiai kainuojančius ispanų kalbos kursus.

  • Sutaupykite 30% savo laiko

  • Išleiskite 70% mažiau pinigų

  • Mokykitės tada, kada norite


 

Su Ispanu24.lt be vargo išmoksite A1 lygį "Lūžis"

 

 

 

 

 

 

 

 

5 ispanų kalbos gebėjimai, kuriuos garantuojame pabaigusiems Ispanu24.lt pradinio lygio kursą:

  1. SUPRASITE ir VARTOSITE žinomus būtiniausius posakius ir pagrindines frazes apie save, šeimą bei artimiausią aplinką. Suprasite žinomus žodžius ir pačias bendriausias frazes.

  2. SUSIKALBĖSITE labai paprastai, kai pašnekovas kalba aiškiai ir yra pasirengęs padėti.

  3. PRISISTATYSITE ir PRISTATYSITE kitą, užduosite asmeninio pobūdžio klausimų (pavyzdžiui, kur gyvena, ką pažįsta, kokius daiktus turi) ir atsakysite į tokius pat klausimus.

  4. SKAITYSITE įprastus pavadinimus, žodžius ir papras­tus sakinius, pvz., iš skelbimų, plakatų ar katalogų.

  5. RAŠYSITE paprastą, trumpą tekstą ant atviruko, pvz., šventinį sveikinimą; į nustatytos formos dokumentus įrašysite asmens duomenis, paliksite draugui raštelį ir pan.

Daugiau informacijos rasite Europos kalbų aplanko svetainėje.

 


 

 

Nemokamai

Visa pamoka

 

VISŲ PAMOKŲ AUDIO PIRMA DALIS - NEMOKAMAI

 

AUDIO ĮRAŠAI. Viena pagrindinių dalių ispanų kalbos pamokose. Kiekvienos pamokos trukmė 20 - 25 minutės. Audio įrašus galite klausytis tiesiai iš ispanu24.lt puslapio arba atsisiųsti ir klausytis Jums patogiu laiku bei vietoje.

VIDEO MEDŽIAGA. Žiūrėdami pamokos video medžiagą, Jūs greičiau įsisavinsite naujus žodžius, frazes bei sakinius, taip pat tarimą bei rašybą.

ŽODYNĖLIS BEI TARIMAS. Nauji žodžiai bei jų tarimas yra išskirti lentelėje. Taip greičiau įsiminsite žodžius bei išmoksite taisyklingai tarti.

UŽRAŠAI. Pamokos medžiaga yra pateikta raštu. Kad būtų lengviau mokytis, nauji žodžiai, frazės bei sakiniai yra aiškiai išskirti.

ATSISIŲSTI. Jei norite audio pamokėlių klausytis Jums patogioje vietoje ir bet kokiu metu, galite atsisiųsti mp3 formate, taip pat užrašus pdf formate.

 

 

 


Turite klausimų?

Galbūt rasite atsakymus Dažnai užduodamų klausimų sąraše arba arba tiesiog paskambinkite mums - mes pasirengę pagelbėti!


 

Už pamokėles galite atsiskaityti šiais būdais:

1. Elektroninė bankininkystė ir kita.

Internetinės bankininkystes sistemomis. (Swedbank, DnB, Ūkio bankas, Danske bankas, Nordea bankas, Šiaulių bankas, taip pat Didžiosios Britanijos bankai). Pasirinkę šį būdą Jūs pateksite į savo banko internetinės bankininkystės puslapį, kuriame reikės patvirtinti jau paruoštą pavedimo formą. Sumokėjus, pasirinktos pamokėlės bus aktyvuotos iš karto.

Grynaisiais pinigais ir mokėjimo kortelėmis visose "MAXIMA" kasose. Atsispausdinkite ir nusineškite išankstinio apmokėjimo sąskaitą, kurią mes Jums sugeneruosime po užsakymo. Jums sumokėjus, pamokėlės tą pačią akimirką bus aktyvuotos automatiškai.

Grynaisiais pinigais visuose Lietuvos spaudos ir RKiosk kioskuose. Nusineškite išankstinio apmokėjimo sąskaitą, kurią mes Jums sugeneruosime po užsakymo. Jums sumokėjus, pamokėlės tą pačią akimirką  bus aktyvuotos automatiškai.

Grynaisiais pinigais visuose Lietuvos bankų skyriuose. Jums tereikia atsispausdinti kvitą ar nusirašyti duomenis bei apmokėti jį artimiausiame banko skyriuje.

2. Pavedimu per banką.

Atsiskaityti už pamokas galite tiesiogiai persiuntę pasirinktą pinigų sumą į mūsų sąskaitą. 

3. PayPal

Atsiskaityti už pamokas galite tiesiogiai persiuntę pasirinktą pinigų sumą iš savo PayPal.

 

Apmokėjimai atliekami patikimai ir saugiai per mokejimai.lt sistemą   Kokybės ir patikimumo ženklas