Skip to Content

Antra pamoka

Dėmesio! Jūs matote tik dalį medžiagos, t.y pirmos dalies audio medžiagą bei konspektą. Užsisakyte visą ispanų kalbos pamoką ir jūs galėsite išklausyti audio įrašo antrą dalį, matysite video medžiagą, žodynėlį, turėsite progą pasitikrinti tarimą bei peržiūrėti pamokos užrašus, taip pat parsisiųsti visą pamokos medžiagą mp3 formate.

 

Antros ispanų kalbos pamokos trukmė - 29 minutės. Šioje pamokoje mokysimės asmeninius įvardžius ir veiksmažodžio būti - ser - asmenavimą esamuoju laiku. Mūsų laukia šalių, miestų ir tautybių pavadinimai bei dialogas su užsieniečiu.

 

 

 

 

 

 

Trukmė - 5 minutės.

pamokos audio medžiaga

 

 

 

 

Sveiki visi, kurie ispanų kalbos mokosi kartu su ispanu24.lt. Su jumis dar kartą sveikinasi Jonas. Man antrins mano pagalbininkė.

- Buenos días María.

- Hola Juanito.

- Pasiruošus šiandien smagiai padirbėti?

- Síii.

Tikiuosi jūs taip pat pasiruošę, netrukus pradėsime. Prieš startą sakau, nepamirškite, jūs laisvi žmonės ir mokotės ten, kur jums patogu ir kada patogu, o mes prisitaikome. Su mumis ispanų kalbos pamokėlės bet kuriuo paros metu ir bet kurioje vietoje.

 

Šiandien pasikartosime pasisveikinimo ir atsisveikinimo žodelius, prisiminsime, kaip susipažinti ir prisistatyti. Na ir, be abejo, išmoksime nemažai naujų dalykų. Sužinosime štai pavyzdžiui, kokie yra asmens įvardžiai ispanų kalboje, kaip esamuoju laiku asmenuojamas veiksmažodis "būti".

- Marija, tau patinka geografija?

- No mucho, pero me gusta viajar.

Sako Marija, kad geografija jai nelabai, užtat patinka keliauti.

Mums visiems patinka keliauti, tad šiandien taip pat pasimokysime šalių, miestų ir tautybių pavadinimų.

 

Bet pradžiai prisiminkime, ką jau mokame. Taigi, pirmasis žodis, kurį išmokome ir kurį naudojame sveikindamiesi, yra žodis Hola - Labas. Pasikartokime dviejų pažįstamų žmonių ar bičiulių pokalbį pasisveikindami ir pasiteiraudami, kaip jie laikosi. Šį pokalbį girdėjote mūsų pirmojoje pamokoje. Taigi, kartojame:

- Hola. Buenos días.

- Hola ¿Qué tal?

- Yo bien, estupendo ¿y tú?

- Yo muy bien, gracias.

- ¿Cómo te llamas?

- Me llamo María ¿y tú?

- Me llamo Juan.

- Mucho gusto Juan.

- Igualmente.

- Hasta luego María.

- Hasta luego Juan.

- Adiós.

- Adiós.

Taigi taigi, Marija, labai gražiai atsisveikinai, man atrodo kad žodis adiós pats gražiausias tavo kalboje. Adiós - išsiskyrimas, o man labiau patinka hola. Hola tai pradžia.

 

Trumpai pasikartojome, kas jau išmokta, tad galime skelbti naujų dalykų mokymosi pradžią. Ko imsimės pirmiausiai?

 

Visa pamokos medžiaga


 

Dėmesio! Jūs matote tik dalį medžiagos, t.y pirmos dalies audio medžiagą bei konspektą. Užsisakyte visą pamoką ir jūs galėsite išklausyti audio įrašo antrą dalį, matysite video medžiagą, žodynėlį, turėsite progą pasitikrinti tarimą bei peržiūrėti pamokos užrašus, taip pat parsisiųsti visą pamokos medžiagą mp3 formate. Taip giliau ir greičiau įsisavinsite ispanų kalbos žinias.

Išbandykite nemokamą pirmą ispanų kalbos pamoką

 

Sužinokite, kodėl verta įsigyti pamokas ir kaip tai padaryti.
Jeigu jau užsiregistravote ir norite įsigyti pamokas, spauskite

 

Pastaba: Įsigyjus visą šios ispanų kalbos pamokos medžiagą, turinys jums bus aktyvuotas automatiškai.