Skip to Content

Pamokų turinys

Ispanu24.lt kurso turinys:

 

1 pamoka. NEMOKAMA įvadinė pamoka. Išmoksime gražiai ispaniškai pasisveikinti ir prisistatyti, paklausti žmogaus vardo ir savąjį pasakyti. Abėcėlė ir keli fonetiniai garsai.

2 pamoka. Asmeniniai įvardžiai ir veiksmažodžio būti - ser - asmenavimas esamuoju laiku. Šalių, miestų ir tautybių pavadinimai bei dialogas su užsieniečiu.

3 pamoka. Pažintis su veiksmažodžiu ser ir jo vartojimo ypatybės. Vyriškoji ir moteriškoji giminės. Vienaskaitos ir daugiskaitos sudarymas, profesijos.

4 pamoka. Veiksmažodis ser, parodomieji įvardžiai. Daug naujų žodžių apie žmogaus išvaizdą bei charakterį ir spalvų pavadinimai. Dialogai vakarėlyje Ispanijoje.

5 pamoka. Skaičiavimas - uno, dos, tres… Skaičiai nuo 1 iki 1.000.000, kiekiniai ir kelintiniai. Viskas apie kalendorių: savaitės dienos, mėnesiai ir didžiosios metų šventės. Išmoksime paklausti ir pasakyti, kiek valandų.

6 pamoka. La ciudad - miestas. Bienvenidos a Barcelona! - Sveiki atvykę į Barseloną. Nežymimieji artikeliai - un ir una, veiksmažodis tener - turėti.

7 pamoka. Esame miesto paplūdimyje - La Playa de Barceloneta. Estar veiksmažodis, ser ir estar vartojimo skirtumai. Veiksmažodis haber – trečiasis ir  paskutinis -  reiškiantis būti. Būdvardžiai ir jų vietą sakinyje.  

8 pamoka. Los verbos regulares - taisyklingi veiksmažodžiais, jų asmenavimu esamajame laike - el presente. Išasmanuosime 12 veiksmažodžių pagal 3 asmenuotes ir gustar - patikti, mėgti. Nauji žodžiai: maisto produktai, daržovės ir gėrimai.

9 pamoka. Los verbos irregulares - netaisyklingieji veiksmažodžiai. Šios rūšies veiksmažodžiai ispanų kalboje dominuoja.

10 pamoka. Trečia ir ketvirta veiksmažodžių asmenavimo grupės. Netaisyklingo asmenavimo perpratimas ir mokymosi technikų pažinimas. Mnemonika - menas prisiminti. Ši technika plačiai taikoma mokantis užsienio kalbų.

11 pamoka. Sangrąžiniai veiksmažodžiai. Įvairūs dialogai, mergina pasakos apie savo rytą, o DJ - apie savo aprangą ir išvaizdą. 

12 pamoka. 7 būdai pasisveikinti ir atsisveikinti - kiekvienai savaitės dienai po skirtingą. Usted - formalus kreipinys į vyresnius. Gramatinė konstrukcija veiksmažodis ir + prielinksnis a + bendratis. Giminystės saitus nusakantys daiktavardžiai.

13 pamoka. Šventė. Pamplona miestelio šventė la fiesta de San Fermín garsi visame pasaulyje. Kaip ji švenčiama ir kodėl linksmą bėgti nuo besivejančių bulių.  Gramatikos dalyje - acabar de konstrukcija, veiksmažodžių beasmenė forma.

14 pamoka. Veiksmažodinė forma el participio. Susipažinsime su mūsų pirmuoju ispanų kalbos būtuoju laiku - el pretérito perfecto de indicativo.

15 pamoka. Testas - ar esi romantikas (-ė)? Gramatikos dalyje  - Pretérito Perfecto laikas.